Wprowadzenie: Osiedle parterowych domów jednorodzinnych. Łęgi cicha miejscowość położona 15 km od centrum Szczecina. Domy o metrażu około 120 m2, 3 sypialnie oraz dwa miejsca postojowe.
Tytuł 2: Łęgi ul.Na Świdwie

Legi 201609 1archon

Nowoczesne domy parterowe o eleganckim wykończeniu elewacji, dzięki czemu są wyjątkowo ekonomiczne w utrzymaniu. Optymalne wykorzystanie powierzchni sprawia, że ten przepiękny duży dom oferuje bogaty program funkcjonalny. Centralnym punktem strefy dziennej jest salon połączony z jadalnią, szeroko otwarty na ogród. Panoramiczne okno oraz wyjście na taras zapewniają mu doskonałe doświetlenie, a komfortowy wypoczynek zapewniają duże, wygodne kanapy przed kominkiem i kinem domowym.

Kuchnia posiada możliwość wysokiej zabudowy, a jej program uzupełnia praktyczna spiżarnia, której wielkość pozwala na umieszczenie w niej zamrażarki. Strefa prywatna domu mieści trzy ustawne sypialnie dostępne z osobnego korytarza, wyraźnie oddzielone od części dziennej. Duża łazienka oraz pralnia uzupełniają program strefy nocnej. Dla wygody użytkowania na korytarzu przewidziano miejsca na duże szafy. Część gospodarcza to dostępna bezpośrednio z wiatrołapu kotłownia z piecem C.O. Lokalizacja idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi z dala od  miasta. Cisza i spokój pozwolą na doskonały odpoczynek  i spędzanie czasu z najbliższymi.

Serdecznie zachęcamy do zakupu.

Dodatkowym atutem jest ponad stardardowe wykończenie:

  • kolektory słoneczne – 0% opłat za ciepłą wodę-masz ciepłą wodę za darmo (gratis)

  • nowoczesne piece kondensacyjne z zasobnikiem wody 200 litrów

  • odkurzacze centralne w całym domu

  • okna trzyszybowe – 0% straty ciepła

  • drzwi tarasowe przesuwne

  • rolety na parterze budynku

  • instalacja alarmowa

DOBRA DOM
MADURA DOM
Ekskluzywny Dom
Projekt Dom
MADURA DEWELOPER
Wymarzony Dom
DOM
LEGI DOM
Rzut Dachu
Nowoczesny Dom
MADURA DOMY