Wprowadzenie: Osiedle parterowych domów jednorodzinnych. Łęgi cicha miejscowość położona 15 km od centrum Szczecina. Domy o metrażu około 120 m2, 3 sypialnie oraz dwa miejsca postojowe.
Tytuł 2: Łęgi ul.Na Świdwie

Legi 201609 1archon

Nowoczesne domy parterowe o eleganckim wykończeniu elewacji, dzięki czemu są wyjątkowo ekonomiczne w utrzymaniu. Optymalne wykorzystanie powierzchni sprawia, że ten przepiękny duży dom oferuje bogaty program funkcjonalny. Centralnym punktem strefy dziennej jest salon połączony z jadalnią, szeroko otwarty na ogród. Panoramiczne okno oraz wyjście na taras zapewniają mu doskonałe doświetlenie, a komfortowy wypoczynek zapewniają duże, wygodne kanapy przed kominkiem i kinem domowym.

Kuchnia posiada możliwość wysokiej zabudowy, a jej program uzupełnia praktyczna spiżarnia, której wielkość pozwala na umieszczenie w niej zamrażarki. Strefa prywatna domu mieści trzy ustawne sypialnie dostępne z osobnego korytarza, wyraźnie oddzielone od części dziennej. Duża łazienka oraz pralnia uzupełniają program strefy nocnej. Dla wygody użytkowania na korytarzu przewidziano miejsca na duże szafy. Część gospodarcza to dostępna bezpośrednio z wiatrołapu kotłownia z piecem C.O. Lokalizacja idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi z dala od  miasta. Cisza i spokój pozwolą na doskonały odpoczynek  i spędzanie czasu z najbliższymi.

Serdecznie zachęcamy do zakupu.

Dodatkowym atutem jest ponad stardardowe wykończenie:

  • kolektory słoneczne – 0% opłat za ciepłą wodę-masz ciepłą wodę za darmo (gratis)

  • nowoczesne piece kondensacyjne z zasobnikiem wody 200 litrów

  • odkurzacze centralne w całym domu

  • okna trzyszybowe – 0% straty ciepła

  • drzwi tarasowe przesuwne

  • rolety na parterze budynku

  • instalacja alarmowa

DOBRA DOM
MADURA DOM
Ekskluzywny Dom
Projekt Dom
MADURA DEWELOPER
Wymarzony Dom
DOM
LEGI DOM
Rzut Dachu
Nowoczesny Dom
MADURA DOMY

 

Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy, nie stanowią ofert handlowych w rozumieniu kodeksu cywilnego. Na podstawie przedstawionych materiałów nie mogą zostać podjęte decyzje.